Nickoot B.V.
Groothandelsmarkt 198
3044 HG Rotterdam

t.  | +31 (0)10-238 32 32
f.  | +31 (0)10-462 34 55
e. | info@nickoot.nl

Klik hier voor een kaart en de mogelijkheid om een route te plannen.

Henne Koot

Directeur/sales
+31 (0)10-2383232
henne@nickoot.nl

Bob Koot

Directeur/financiën
+31 (0)10-2383232
bob@nickoot.nl

Nick Koot

Planning
+31 (0)10-2383232
nick@nickoot.nl

Chris Westerman

Planning
+31 (0)10-2383232
chris@nickoot.nl

Radboud Spiering

Planning Spanje
+31 (0)10-2383231
rspiering@nickoot.nl

Mary Koot

Kwaliteit en facturatie
+31 (0)10-2383237
mary@nickoot.nl

Mark Bussink

Sales
+31 (0)6-21145015
mark@nickoot.nl

Sandra Koot

Administratie
+31 (0)10-2383230
sandra@nickoot.nl

Vacatures

Op dit moment zijn wij op zoek naar:

  • internationale chauffeurs
  • seizoenswerkers voor de maanden juni tot en met september

Solliciteren? Stuur uw cv naar info@nickoot.nl, zodat wij op een later tijdstip contact met u kunnen opnemen.

Voor een open sollicitatie geldt hetzelfde.